www.Special-cs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
www.Special-cs.ro


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Stire incendiara dintre Becali si Borcea.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ChOcOlaTe
Administrator
ChOcOlaTe


Mesaje : 128
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

Stire incendiara dintre Becali si Borcea. Empty
MesajSubiect: Stire incendiara dintre Becali si Borcea.   Stire incendiara dintre Becali si Borcea. Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 2:12 pm

Gigi Becali exultă după înfrângerea lui Dinamo de la Braşov şi povesteşte cum a trăit Cristi Borcea înfrângerea lui Dinamo. Patronul Stelei a dezvăluit că a vorbit cu finul său înainte şi după meci şi că l-a tachinat pe acesta după ce Dinamo a pierdut trei puncte mari în lupta pentru titlu. "N-am nicio emoţie, batem sigur", i-ar fi transmis Borcea înainte de meci lui Becali, însă finalul partidei de sub Tâmpa l-a găsit pe "Leonidas" cu telefonul dat pe "silent".

"Nu l-am sunat pe Borcea imediat după meci? M-a sunat el cu 20 de minute înainte de meci, ca să vedem noua formulă de guvern. I-am zis: "Ţie de asta îţi arde, mă, acum, cât e meci". Zice: "Aaa, am mâncat patru pungi de floricele. Bat fără probleme, naşule, n-am nicio problemă".

După meci nu îmi mai răspundea. L-am tot sunat. Păi el nu mi-a făcut la fel după meciul cu Vaslui? El de ce să nu răspundă.

L-am întrebat: "Cum să-l scoţi domne' pe Dănciulescu de pe teren, când ăsta îţi inventează un gol, face ceva". Mi-a zis să-l las în pace.

Am vorbit şi cu Walter, care mi-a zis că are 42 de puncte şi speră şi el la cupele europene. Acum vrea să câştige cu Dinamo în Groapă.

Eu nu mă aşteptam să bată Braşovul, dar nici Dinamo. Eu la un egal mă aşteptam. Nu cred nici că Vasluiul va câştiga cu Astra. Chiar şi la CFR mă aştept la un egal", a declatrat Gigi Becali la Digi Sport.
Sus In jos
https://specialcs.all-up.com
.::Master::.
Moderator Global
.::Master::.


Mesaje : 33
Varsta : 26
Localizare : Slobozia

Stire incendiara dintre Becali si Borcea. Empty
MesajSubiect: Re: Stire incendiara dintre Becali si Borcea.   Stire incendiara dintre Becali si Borcea. Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 10:11 pm

Hai ca e tare convorbirea telefonica :lol:
Sus In jos
 
Stire incendiara dintre Becali si Borcea.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.Special-cs.ro :: Cafeneaua Comunitatii :: Sport-
Mergi direct la:  
Gothic CSCommunity - http://www.cs-gothic.ro/forum/